Virály

19. dubna 2018 11:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka skončila ve vězení za brutální týrání svého přítele! Co děsivého mu prováděla? Pánové, na tohle si dejte pozor!

V tomhle vztahu to vařilo. Přečtěte si, jak trpěl kluk, jehož dívka ho brutálně mlátila.

Alex Skeel potkal svoji bývalou holku Jordan Worth na divadelním kroužku. Byli spolu pět let. A pro Alexe to bylo jedno z nejhorších období jeho života. Proč? Zažíval totiž brutální případ domácího násilí.

Mezi její nejhorší činy například patřil prank, kdy mu řekla, že jeho dědeček zemřel. Brzy po začátku jejich vztahu začala navíc Alexovi kontrolovat jeho sociální média, rozhodovala o tom, s kým se bude stýkat a jednou mu prý i záměrně zničila telefon. Vyhrožovala mu i tím, že pokud někoho kontaktuje, zabije ho.

Leccos vysvětluje i to, že pro Alexe byla Jordan vůbec první přítelkyně. Neměl tak tušení, jak špatně na tom ve skutečnosti byl. Když se k ní přestěhoval, musel devět měsíců spát na zemi. Během tohoto období ho mlátila nejprve lahvemi od vody, později ale i kladivem. Několikrát ho napadla i nožem, na těle mu zůstávaly bolestivé rány. Problém byl, že když sousedi zavolali policii, Alex předstíral, že si za svá zranění mohl sám. Teprve o pár dní později ho jeden z policistů konečně přesvědčil, aby řekl pravdu. Alex přiznává, že mu tím nejspíše zachránil život. Experti před soudem, kde Alex svědčil proti Jordan, nakonec dodali, že mu zbývalo odhadem 10 dní života. Jeho přítelkyně obdržela trest 7 let vězení a zákaz styku do konce života. Pár má společně dvě děti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také