Virály

27. ledna 2022 10:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka uvězněná v těle osmileté holčičky šla na rande naslepo. Jak to dopadlo?

Dvaadvacetiletá dívka, která je uvězněná v těle osmileté holčičky se snaží žít normální život. Jak chodí na rande?

Shauna Rae měla vzácnou rakovinu mozku, kterou jí lékaři diagnostikovali v prvních šesti měsících života. Nasadili jí léčbu, která měla mimo jiné za následek zastavení růstu. S tímto negativním vedlejším účinkem ale nikdo z doktorů nepočítal.

Ačkoliv je Shauně 22 let, její výška a vizáž odpovídá osmileté holčičce. O jejím příběhu byl natočen dokument „I Am Shauna Rae“, ve kterém se tvůrci snaží ukázat dívčin život. Shauna v něm mimo jiné mluví i o tom, jak šla na rande s Abrahamem. Vysvětluje, že chtěla, aby to bylo rande naslepo. „Lidé hodně soudí, když mě vidí poprvé. Chtěla jsem, aby nevěděl, jak vypadám. Je to pak reálnější,“ vysvětlila Shauna.

Abraham sice věděl, že má Shauna poruchu růstu kvůli rakovině, ale žádné další detaily netušil. „Bylo mi řečeno, že má určitou formu rakoviny, která ovlivnila její růst. Snažil jsem se ale moc nevyptávat, protože jsem do toho chtěl vstoupit bez očekávání a dobře se pobavit,“ nechal se slyšet Abraham. Tak uvidíme, jak to této dvojici dopadne, držíme palce.

Sdílejte článek
Štítky rakovina porucha růstu randění nádor mozku rakovina Shauna Rae

Přečtěte si také