Virály

29. prosince 2018 18:39

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka zjistila, že ji její přítel podvádí. Na narozeniny mu připravila geniální pomstu. Co mu provedla?

Tahle dívka vymyslela perfektní způsob, jak dát sbohem svému nevěrnému příteli.

Rozhodla se to totiž udělat během oslavy svých 22. narozenin. A to před zraky jejich společných přátel, protože chtěla, aby všichni věděli, s kým mají tu čest. Tiana Perea z Texasu objevila u svého přítele textovky, ve kterých vedl celkem peprnou konverzaci s jinou dívkou. Místo toho, aby plakala a uzavřela se do sebe, rozhodla se s ním rozloučit tak, aby na to jen tak nezapomněl.

Celou scénu se rozhodla natočit na video, které následně sdílela na Twitteru. Na začátku děkuje všem zůčastněným a pak se otočí na svého teď už expřítele a říká: „Chtěla bych poděkovat i Santosovi za to, že jsem si díky němu uvědomila, že si zasloužím opravdu mnohem víc. Každá osoba tady ví, že jsi si psal zprávy s jinou holkou o tom, jak bys s ní chtěl být kamarád s výhodami. Každý tady má screentshoty z vaší konverzace z posledních pár dní, kdy jsi jí posílal naprosto totožné fotky, co mně.”

Poté jeden z jejích přátel přinese zeshora tašku plnou jeho věcí a ode všech se ozývá, ať odtamtud vypadne. Video se poté stalo virální senzací a Tianu v komentářích podpořilo obrovské množství lidí. No, drsný, ale spravedlivý způsob, jak se vypořádat se lží, co říkáte?

Sdílejte článek
Štítky video nevěra rozchod Texas Twitter narozeniny vztahy slavnost virály

Přečtěte si také