Dívku s Downovým syndromem vystřihli z ročenky 2
Autor: twitter.com/Lollardfish Dívku s Downovým syndromem vystřihli z ročenky 2

VIDEO: Dívku s Downovým syndromem vynechali ze školní fotky. Neuvěříte, jakou pro to měli omluvu

rd. Publikováno: 21.06.2021
Neskutečná ukázka arogance, hlouposti a omezenosti.

reklama

14letá Morgyn Arnold trpí Downovým syndromem, přesto zvládá dělat manažerku dětského roztleskávacího týmu Shoreline Junior High School. Díky své pozici tak navštěvuje zápasy svého týmu, fandí a pomáhá s ostatními záležitostmi okolo. V zásadě je plnohodnotný člen. Jenže její vlastní škola jí a jejím rodičům teď bohužel vyslala docela jiný vzkaz.

Přestože totiž Morgyn pózovala na fotku do školní ročenky, a fotograf ji tak jednoznačně vyfotil s ostatními, když přišla domů hotová ročenka, Morgyn ke svému zklamání zjistila, že na fotce není. Důvod? Dívky se totiž posléze vyfotily znovu bez ní. Přesto k nim Morgyn nechová žádnou zášť, ani se nezlobí, domů přišla s tím, že to jsou její kamarádky a že je miluje.

Nicméně záležitost se pochopitelně dostala k médiím a na školu se tak rázem snesla lavina kritiky. Školní představenstvo tak bylo nuceno vydat prohlášení, ve kterém se omlouvá za chybu, které se dopustilo. Nutno ale vzít v potaz, že když se někdo vyfotí naschvál bez vás, lze to jen těžko považovat za chybu.

 

Zulay Pogba (Paul Pogba)

GALERIE: 10 nejvíc sexy partnerek fotbalistů na Euru. Jaké krásky ulovili Patrik Schick nebo Cristiano Ronaldo?

reklama