Virály

12. dubna 2019 15:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Doktor objevil čtyři včely v oku jedné nebohé ženy. Krmily se jejími slzami. Z toho se vám udělá špatně

Doktoři v Tchaj-wanu ošetřovali mladou ženu s oteklým okem, která si stěžovala na bolest, když se však podívali mikroskopem pořádně zblízka, nevěřili vlastním očím. Objevili v něm čtyři včely!

Příběh jako z hororového filmu říkáte si? Ano, tahle děsivá situace se opravdu stala. Osmadvacetiletá žena, která byla v médiích označená jako paní He, čistila hrobku jednoho ze členů své rodiny v rámci každoročního Qingming festivalu, když ucítila, že ji něco vlétlo do levého oka.

Ze začátku si myslela, že se jí tam dostal kus hlíny, takže se to snažila vypláchnout vodou. Na konci dne však už měla otok a pociťovala ostrou pálivou bolest. Příští den se tedy rozhodla jít do nemocnice, byla přesvědčená, že má nějakou infekci. Poté, co její víčko lékaři důkladně prohlédli pod mikroskopem, zůstali naprosto v šoku. Objevili v něm totiž čtyři Ploskočelky. Tento druh žije v malých společenstvích většinou od 2-4 včel a jsou velmi malého vzrůstu.

Údajně je přitahuje pot a také slzy. V tomto případě se živily slzami právě paní He. „Pacientka nemohla úplně zavřít oči, tak jsem se podíval mikroskopem a uviděl jsem něco černého, co vypadalo jako hmyzí noha. Chytil jsem to pinzetou a opatrně a pomalu jsem to vytáhl. Pak jsem uviděl další a další. Všichni byli ještě živí,“ řekl doktor Hong Chi Ting z Fakultní nemocnice Fooyin pro BBC.

Sdílejte článek

Přečtěte si také