Virály

30. srpna 2021 11:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Doktor sdílí užitečné tipy, které vám pomůžou od bolesti i nespavosti. Vyzkoušíte je?

Máte problém usnout, bolí vás za krkem nebo se cítíte vystresovaní? Americký lékař sdílel užitečné tipy, které vám pomohou.

Na oblíbené sociální síti TikTok už dávno nejsou jen tančící puberťáci nebo praštěné výzvy. Závratnou rychlostí roste nejen počet uživatelů, kteří hledají zábavu a oddych, ale i aktivních tvůrců, kteří sdílejí své kreativní nápady a tipy. Na TikToku se tak dají najít dost užitečné vychytávky a rady, které vám zjednoduší a zlepší život.

Mezi tiktokery se řadí i americký doktor z Detroitu Anthony Youn, který sdílí lékařské tipy, jež ocení každý. Pokud například budete mít pocit, že se vám chce zvracet, zkuste čichnout k tampónu napuštěnému alkoholem, doporučuje doktor. „Doktoři a sestry používají tenhle trik neustále,“ říká lékař ve videu. Jestliže máte problém s nespavostí, doktor Youn doporučuje sníst lžičku arašídového másla, které obsahuje tryptofan, jenž vám pomůže usnout. Pro vystresované lidi má doktor tuhle radu: „Zavřete oči, nadechněte se a počítejte do 4, poté vydechněte a počítejte do 8. Udělejte to párkrát a budete se cítit mnohem lépe.“

@doctoryoun

Body Hacks that actually work! #learnontiktok #tiktokpartner #bodyhacks #bodyhack

♬ Pieces (Solo Piano Version) - Danilo Stankovic

Všechny užitečné tipy sdílí na svůj profil, který sleduje neuvěřitelných 5 milionů fanoušků. Jeho rady si nemůžou vynachválit a neustále se doktora Youna ptají na všemožné otázky týkající se zdraví. Youn byl také zařazen do seznamu nejlepších amerických plastických chirurgů, což je obrovská čest. Zkusíte nějakou jeho radu?

Sdílejte článek
Štítky bolest Detroit TikTok rada tipy a triky jak na nespavost insomnie (nespavost) zdraví @tonyyounmd

Přečtěte si také