Virály

1. června 2018 10:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsné záběry z kamery policistů, kteří jsou obviněni z brutálního napadení mladé dívky! Co se doopravdy přihodilo?

Hodně nepříjemná podívaná.

Před pár dny se na internetu začalo šířit video, na kterém 20letá dívka tvrdí, že ji policisté brutálně zmlátili a bezdůvodně zadrželi. K incidentu došlo na pláži v New Jersey.

Co už však mladá Emily Weinman zapomněla ve svém facebookovém postu zmínit, je fakt, že policisté měli pro zákrok dobrý důvod.

Tamější policejní oddělní totiž zveřejnilo svoje vlastní video z incidentu, které pochází z kamer policistů a je na něm vidět, jak vlastně celý zákrok probíhal. Nejprve chtěli strážníci ženu identifikovat a zjistit její věk, protože u ní měli podezření z konzumace alkoholu nezletilé. Žena alkohol držela, nicméně nepila. Policisté ale trvali na svém a chtěli ženu zadržet do příjezdu její tety. Další interakce se pak vyhrotila v momentě, kdy se mladá dívka začala bránit a nechtěla sdělit strážníkovi další informace. V ten moment došlo k zákroku, který někteří nazývají nepřiměřeným. Jak ale vidíte z kamery policisty, dívka ho předtím kopla do rozkroku, což vyvolalo onu reakci.

Podle všeho tak chybovaly obě strany, jak dívka, která si myslela, že je držení alkoholu v pořádku (v Americe nesmíte konzumovat ani držet alkohol dokud nedovršíte 21 let), tak policisté, kteří mohli věci lépe vysvětlit a při zatýkání zvolit opatrnější postup.

Sdílejte článek
Štítky Amerika alkohol policie dívka video Kamera New Jersey napadení incident nezletilý videokamera alkohol

Přečtěte si také