návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Drsný sestřih nehod z českých silnic. Tyhle nebezpečné záběry od řidičů vás vyděsí k smrti

Sestřih nehod z českých silnic.
Vydáno: 11.09.2019
Nehody z českých silnic 1
Autor: youtube.com Nehody z českých silnic 1

Bezpečná jízda, nic víc bychom si od řidičů na cestách nepřáli. Jenže ne všichni tohle zkrátka dodržují, a tak je v realitě občas jízda po českých silnicích vyložený horor, při kterém stačí jen vteřina nepozornosti a tragédie může být na světě.

 

 

Stačí se zaměřit na jednu část z následujícího sestřihu. Ve druhé minutě a dvacáté vteřině vidíte na silnici stát červené auto. Bez světel. Řidič za ním je po dojetí nucen rázem zabrzdit, a upozornit ostatní za sebou na překážku. První motorkář se ještě dokáže vyhnout, ten druhý už ale bohužel ne, a tak dojde k ošklivé nehodě. Naštěstí nebyla smrtelná a motorkář vyvázl jen s rozbitou nohou, zničenou motorkou a pokutou za nedodržení bezpečné vzdálenosti – tím pravým viníkem (ačkoliv ne podle zákona) je ale starý pán v červeném autě, který zastavil z ničeho nic uprostřed silnice a nedal to vědět. Ano, pokutu taky obdržel, auto má ale v pořádku, jemu se nic nestalo, a z celé situace tak vyvázl nejlíp. To je totiž na tom řízení nejtěžší. Že občas je to zcela mimo vaši kontrolu.

Článek je zařazen v: sestřih , nehody , české silnice , auta , nepozornost

reklama