Virály

19. března 2019 16:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dva muži se brutálně poprali na palubě letadla. Neuvěříte, kvůli jaké bizarnosti drsná bitka vznikla

Dva cestující na palubě letadla od společnosti Ryanair, které letělo na španělský ostrov Tenerife, byli v sobotu zatčeni poté, co se spolu poprali.

Video, které bylo sdíleno na sociální síti Twitter ukazuje, jak se do sebe dva muži pustili. Letělo se z anglického města Glasgow. Posádka se snaží celou situaci uklidnit a od cestujících se ozývá: „Přestaňte s tím!“

Ben Wardrop, který nahrávku pořídil, řekl, že celý incident začal tím, že muže rozčílila žena, která na sobě neměla boty. „Velmi opilý muž řekl jedné bosé ženě, že by ji někdo měl šlápnout na prsty. Načež se zvedl přítel té ženy a celou situaci se snažil vyřešit. Jakmile letadlo přistálo, muži se do sebe pustili znovu. Bylo vidět, že jsou oba opilí. Muž se spoustou krve na obličeji se snažil toho druhého přimět, aby se uklidnil, nakonec ještě dostal ránu do nosu,“ okomentoval video Wardrop. Dodává, že posádka zvládla celou situaci velmi dobře vyřešit.

„Letadlo přistálo normálně a policie zadržela dva muže. Nikdy nebudeme tolerovat neukázněné a rušivé chování. Bezpečnost a pohodlí našich zákazníků, posádky a letadel je naší prioritou číslo jedna,“ řekl k případu mluvčí společnosti Ryanair.

Sdílejte článek
Štítky letadlo rvačka

Přečtěte si také