návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Dva obří lachtani se vyškrábali na loď a užívali si společnou jízdu na moři. Tyhle záběry vás dostanou

Zdá se, že i některá zvířata zatoužila po tom, stát se kapitánem.
Vydáno: 05.01.2020
Lachtani na lodi 5
Autor: instagram Lachtani na lodi 5

Unikátní a vtipné video na svém instagramovém profilu sdílel bývalý profesionální hráč fotbalu Joshua Phillips. Ten si se svými přáteli užíval plavbu na lodi, když v dáli spatřil podivně se pohybující plavidlo. Když připluli blíž, aby se přesvědčili, že je posádka v pořádku, zjistili něco neuvěřitelného. „Loď vypadala poněkud ztraceně, a tak jsme se chtěli dostat blíž. Když jsme se ale dostali do těsné vzdálenosti, zjistili jsme, že na palubě lodi jsou dvě masivní zvířata,“ pověděl Phillips deníku The Seattle Times.

Tato podivná posádka byla spatřena poblíž Washingtonu ve Spojených státech. Zatím stále není jasné, kdo je vlastníkem lodi a jak dlouho jej tato neobvyklá posádka využívala k plavbě. Je však zřejmé, že plavidlo téměř potopili. Podle The Marine Mamma Center mohou tito lachtani měřit 3,25 m a vážit téměř 1 120 kg.

 

Článek je zařazen v: loď , zábava , vtipy , lachtan

reklama