Virály

30. července 2019 12:14

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dvouletý chlapec se vozil na pásu pro kufry. Co příšerného se mu stalo?!

Zvědavého chlapečka zaujaly na letišti jezdící pásy na kufry, tak se po nich vozil bůhvíkde. Bohužel z toho nevyvázl bez zranění...

Šílenost se stala na letišti v Atlantě v Georgii, když se tam matce ztratil její dvouletý syn. Batole od matky v nepozorované chvílí uteklo, když byla otočená zády. A aby toho nebylo málo, zaujaly ho jezdící pásy, po kterých odjíždí zavazadla. Jenomže tašky a kufry ujedou dlouhou cestu, než dojedou do cíle a rozhodně není bezpečné, aby se na nich vozily děti! Malý Lorenzo jel po páse pět minut a potom skončil v zavazadlovém prostoru.

Matka panikařila a chtěla skočit za synem, v tom jí ale naštěstí pracovníci letiště zabránili. Lorenzo naštěstí svojí cestu přežil, ale neobešlo se to bez zranění. Zlomil si ruku a navíc ještě utrpěl řadu modřin a drobných ranek. Matka je ale vděčná, že svoje „dobrodružství“ batole vůbec přežilo! Mohlo to dopadnout stokrát hůř. Tuhle jízdu si bude určitě jeho maminka pamatovat do konce života. Doufejme, že se tomu jednou už jen společně zasmějou.


Přečtěte si také