návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Fanoušci Hry o trůny zesvětlili scény bitvy o Zimohrad! Co všechno vám v temných scénách uniklo?

Fanoušci zesvětlili tmavé scény z bitvy ve Hře o trůny.
Vydáno: 03.05.2019
Zesvětlená bitva o Zimohrad 2
Autor: HBO Zesvětlená bitva o Zimohrad 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už je to pár dní, co HBO odvysílala třetí epizodu seriálu Hra o trůny a upřímně… internet o ní stále nemůže přestat mluvit. Rozebírá se vše od strategie bránícího vojska, přes malý počet mrtvých, nenaplněná očekávání až po překvapivý konec. Jedna z největších stížností ale soustavně padá na špatné osvětlení epizody. Ačkoliv se najdou tací (včetně mě), kteří tvrdí, že vše viděli perfektně v pořádku díky velké televizi a tmavé místnosti, ostatní už podobného názoru nejsou.

 

Přesně proto teď vzniklo video od jednoho fanouška, který se rozhodl, že si dá tu práci a scény sám uměle zesvětlí. Video následně sdílel na YouTube a vy si ho nyní můžete přehrát a schválně porovnat, jak jednotlivé záběry vypadají. A kdo ví, třeba si všimnete věcí, které vám předtím unikly. Třeba jako návrat Joraha z nájezdu Dothraků nebo jak do sebe šli dračí bráškové.

Článek je zařazen v: Hra o trůny , fanoušci , bitva , Zimohrad , tmavé scény , video