Virály

27. dubna 2020 17:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Fanoušci si všimli skrytého detailu v Simpsonových! Jakou záhadu konečně odhaluje?

Fanoušci našli skrytý detail v seriálu Simpsonovi.

Odhalování skrytých detailů v Simpsonových by měl být snad už sport, za ty roky, co tu s námi slavný seriál je, se z toho totiž stalo nejen umění, ale pomalu i disciplína. Ti nejbystřejší fanoušci zkrátka prohledávají každičký záběr, jenom aby vypátrali další utajený easter egg, který pro ně tvůrci v seriálu zanechali, a přitom soutěží mezi sebou v tom, kdo bude nejrychlejší.

Nikoho tak nepřekvapí, že podobný „lov“ nyní přinesl další ovoce. Nové odhalení se týká finální epizody šesté série, ve které se řeší vražda. Jeden ostrozraký fanda z Redditu teď přišel na to, že v záběru, kdy je postřelený Pan Burns obklopen různými postavami včetně klauna Krustyho, není Krusty tak úplně Krusty.

Ve skutečnosti se totiž jedná o Homera v převleku za Krustyho, protože se snažil celou dobu zavraždit Pana Burnse a tohle byl jeho způsob, jak se nenápadně dostat až k němu – samozřejmě to ale nestihl, protože jak odhalila první epizoda sedmé řady, střelcem byla Maggie jen pár vteřin předtím, než se to povedlo Homerovi. 25 let, a teprve nyní si fandové všimli takhle obří věci. Člověk se až musí sám sebe ptát, co dalšího nám tak mohlo uniknout…


Přečtěte si také