Virály

5. března 2019 15:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Fotbalista zaútočil v zápase na protihráče a pořezal ho žiletkou. Tohle na českých stadionech nezažijete

Fotbalové zápasy občas jsou na ostří nože, v tomhle to tak ale skoro doslova bylo.

Fotbalová derby jsou známá tím, že jsou vyhrocenější než jiné zápasy. Fanoušci i fotbalisté jsou namotivovaní více než obvykle a snadno dochází k nejrůznějším potyčkám či vyhroceným situacím. Oproti tomu, co se stalo o víkendu v Turecku, jsou ale taková utkání mezi Spartou a Slavií jen hodně slabým odvarem. Během duelu tamní třetí divize mezi týmy Amed SK a Sakaryaspor totiž došlo ke střetu, při němž fotbalista Mansur Calar z Amedu řízl do krku soupeře Ferhata Yazgana. Podle deníku The Mirror se Calarovi podařilo propašovat na hřiště žiletku, kterou na protihráče zaútočil hned dvakrát – poprvé při podávání rukou před začátkem zápasu.

Po utkání to uvedli zástupci Sakarasporu v oficiálním prohlášení s tím, že Calar zaútočil i na Yazganova spoluhráče Dilavera Guclu’nuna. Zároveň na sociálních sítích zveřejnili záběry, které zmíněné incidenty zachycují. Yazganov navíc sdílel na Instagramu sdílel fotku svého krku s krvavými šrámy. Tým Amed SK však tvrzení o tom, že si jejich hráč přinesl na hřiště ostrý předmět, popírají. Fanoušci byli z toho, co se stalo, znechucení a v komentářích volali po doživotním zákazu hrát fotbal pro Calara. A my s nimi jednoznačně souhlasíme. Na video se zákeřnými útoky žiletkou se můžete podívat níže.

Sdílejte článek
Štítky útok Turecko Instagram SK Slavia Praha fotbalista AC Sparta Praha žiletka fotbal zápas krk Daily Mirror Mansur Çalar Sakaryaspor

Přečtěte si také