VIDEO: Gymnastka si při skoku zlomila obě nohy. Tyhle hororové záběry jsou jen pro silné povahy

Mladá gymnastka z Auburnské univerzity v Alabamě (USA) si velmi nešťastně při doskoku zlomila obě nohy a vykloubila obě kolena. K události došlo 5. dubna.

Samantha Cerio soutěžila v NCAA gymnastické regionální soutěži Baton Rouge Regionals, když k incidentu došlo. Její tým Auburnští tygři byl už na půli cesty v semifinále. Když Samantha začala se svým vystoupením, předvedla svou první část a pak se pokoušela o přemet s dvojitým frontflipem, bohužel však tvrdě dopadla na podložku a obě nohy se jí podlomily.

Hned poté, co dopadla na zem, začala křičet v bolestech. Ke gymnastce byli ihned přivolaní zdravotníci. „Bylo pro mě velmi těžké ji v takovém stavu sledovat. Dívky teď soutěží hlavně pro Sam,“ okomentoval smutnou událost trenér Jeff Graba.

Když dívku zdravotníci odnášeli z arény, publikum jí hlasitě tleskalo. Celý její tým se pak snažil vyhrát hlavně pro Samanthu. Před dalšími závody se všichni vyfotili s hastagem #StickItForSam. Nakonec se její tým umístil na čtvrtém místě. Samantha na svém Instagramu poděkovala všem fanouškům, kteří jí drželi palce, a oznámila, že s kariérou gymnastky končí. My přejeme brzké uzdravení. Její část začíná ve videu od 39. minuty.

Sdílejte článek
Štítky nehoda gymnastika Instagram pád USA gymnasta zdravotnický pracovník National Collegiate Athletic Association Skok Samantha Cerio Jeff Graba

Přečtěte si také