Samantha Cerio foto
Autor: Youtube Samantha Cerio foto

VIDEO: Gymnastka si při skoku zlomila obě nohy. Tyhle hororové záběry jsou jen pro silné povahy

Publikováno: 09.04.2019
Mladá gymnastka z Auburnské univerzity v Alabamě (USA) si velmi nešťastně při doskoku zlomila obě nohy a vykloubila obě kolena. K události došlo 5. dubna.

reklama

Samantha Cerio soutěžila v NCAA gymnastické regionální soutěži Baton Rouge Regionals, když k incidentu došlo. Její tým Auburnští tygři byl už na půli cesty v semifinále. Když Samantha začala se svým vystoupením, předvedla svou první část a pak se pokoušela o přemet s dvojitým frontflipem, bohužel však tvrdě dopadla na podložku a obě nohy se jí podlomily.

Hned poté, co dopadla na zem, začala křičet v bolestech. Ke gymnastce byli ihned přivolaní zdravotníci. „Bylo pro mě velmi těžké ji v takovém stavu sledovat. Dívky teď soutěží hlavně pro Sam,“ okomentoval smutnou událost trenér Jeff Graba.

Když dívku zdravotníci odnášeli z arény, publikum jí hlasitě tleskalo. Celý její tým se pak snažil vyhrát hlavně pro Samanthu. Před dalšími závody se všichni vyfotili s hastagem #StickItForSam. Nakonec se její tým umístil na čtvrtém místě. Samantha na svém Instagramu poděkovala všem fanouškům, kteří jí drželi palce, a oznámila, že s kariérou gymnastky končí. My přejeme brzké uzdravení. Její část začíná ve videu od 39. minuty.

 

reklama