Hasiči zachraňovali naháče  2
Autor: Facebook / Daley Gane Hasiči zachraňovali naháče 2

VIDEO: Hasiči zachraňovali nahého muže, který uvízl na okenní římse. Jak se tam dostal?

Publikováno: 22.02.2019
Hasiči vyjíždějí dennodenně k více či méně závažným případům. Že by se ale vydali zachraňovat naháče na okenní římse poté, co vyskočil z okna masážního salonu, to asi tak úplně nečekali.

reklama

Ke kurióznímu případu vyjeli hasiči v anglickém Manchesteru. Byli totiž povoláni k záchraně nahého muže, který se ocitl před oknem masážního salonu. Předpokládá se, že byl uvnitř a dostal se tam do sporu s jednou masérkou. Co přesně se stalo, není známo. Výsledkem ale bylo, že skončil nahý na okenní římse. Když se pokusil vrátit zpět do místnosti, masérka okno zavřela a nechala stát naháče ve tři hodiny odpoledne venku na očích všech kolemjdoucích.

A tak museli zaúřadovat hasiči. Zatímco se snažili muže dostat na žebřík, aby po něm slezl dolů, policie prohledávala salon, kde našla jeho oblečení. Podle muže, který byl svědkem celého incidentu a zároveň natočil záchrannou akci hasičů, vypadala žena, která před naháčem zavírala okno, dost vyděšeně. Co se skutečně stalo, se můžeme jen domnívat a zjistí to až policie. Zatím se alespoň můžete ve videu níže podívat na to, jak dostávali hasiči nešťastného naháče z římsy dolů.

 

 

A cenu smolaře roku si odnáší tenhle borec

FOTO: Naháč s dildem v zadku napochodoval na benzínku a požádal o pomoc. Takový bizár jste ještě neviděli!

reklama