návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Hasiči zachraňovali ženu, které uvízla hlava ve výfuku. Proč ji tam proboha strčila?

Co jiného udělat s obřím výfukem, než tam strčit hlavu...
Vydáno: 17.06.2018
Ženě uvízla hlava ve výfuku
Autor: Youtube Ženě uvízla hlava ve výfuku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na tento zážitek zřejmě tahle tahle žena jménem Kaitlyn Strom z Minnesoty jen tak nezapomene. Na víkendovém festivale ve městě Winsted se rozhodla zkusit něco, co jen tak někdo nezkouší. Jednoduše strčila hlavu do výfuku od auta a setrvala tak neuvěřitelných 45 minut. Její neobvyklou zkušenost zachytil jeden z přítomných na kameru a video zveřejnil na Facebook. Tam se ujalo a velice brzo se s 2,3 milionu zhlédnutími stalo virálním hitem.

Aby nedošlo ke zmýlce, nebyl to obyčejný výfuk, tak jak ho všichni známe, ale speciální velký. A Kaitlyn podle vlastních slov napadlo, že by se do něj přesně vlezla její hlava. A protože chtěla pobavit zbytek přítomných kamarádů, neváhala to vyzkoušet. Samozřejmě se však v rouře zasekla a musela čekat tři čtvrtě hodiny, než ji hasiči vyprostili pomocí motorové pily. Jak taková žena s hlavou v obřím výfuku vypadá, se můžete podívat ve zmíněném videu. My tedy netušíme, jestli se máme smát, nebo spíš brečet.

muzvyfuk_uvod

VIDEO: Muž měl sex s výfukem od auta přímo na ulici! Takhle ho u toho natočili…

Děsivé stehy si z nemocnice odnesl malý Euan

FOTO: Jizvy jak od Frankensteina! Pozor na jezdící schody, 6letému chlapci tam uvízla noha. Jak to dopadlo?

Článek je zařazen v: Žeňa , hlava , výfuk