návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Holka si chtěla nechat zvětšit prsa. Místo toho skončila s poškozením mozku. Co se stalo?

Holka toužila po větších prsou, operace nevyšla a ona upadla do kóma.
Vydáno: 19.12.2019
Místo větších prsou poškození mozku 2
Autor: CBS4 Místo větších prsou poškození mozku 2

V souvislosti s plastickou operací prsou většinou neslyšíte věci jako poškození mozku nebo kóma. Jenže bohužel přesně to je co se stalo mladičké Emmalyn Nguyen z Colorada. 18letá Emmalyn si našetřila 6 tisíc dolarů (137 tisíc korun) na operaci, která měla proběhnout v Greenwood Village pod vedením doktora Geoffreyho Kima. Vše probíhalo hladce, nikdo nečekal, že by mohlo dojít k nějakým potížím. A pak došlo k potížím.

Místo větších prsou poškození mozku 1
Autor: CBS4 Místo větších prsou poškození mozku 1


Operace totiž nešla podle plánu a dívce bylo zjevně podána příliš velká dávka anestetik. Během operace pak u dívky došlo k několika srdečním zástavám, chirurgové ale pokračovali v oživování dalších pět hodin, než teprve někdo zavolal záchranku. V nemocnici následně strávila 22 dní, než byla přesunuta do rehabilitačního centra.

Ani to bohužel nic nezměnilo na tom, že Emmalyn je nyní pravděpodobně doživotně odsouzena na lůžko, nemůže mluvit, chodit, jíst, spát ani se o sebe starat. Její matka nyní pochopitelně doktora a jeho kliniku žaluje.

Článek je zařazen v: dívka , poškození mozku , zvětšení prsou , anestetika , doktoři , nemocnice , kóma , plastické operace

reklama