Virály

26. prosince 2019 18:19

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Holka si chtěla udělat selfíčko s jaguárem, ten na ni zaútočil. Přežila žena svůj hloupý nápad?

Někteří lidé jsou schopní udělat pro dobrou fotku skoro všechno. Hlavně selfíčka potom dopadají ne příliš šťastně – lidi, kteří si dělají selfie, se totiž málokdy rozhlíží kolem sebe.

Mladá žena byla zrovna na výletě v zoo, když jí napadl asi zatím její nejblbější nápad. Vyšplhala se na oplocení, které ji dělilo od zázemí jaguárů. Divoké šelmy jsou však nebezpečné, proto by se k nim nikdo takhle přibližovat neměl. To většina lidí ví. Jenomže když prostě chcete dobrou fotku, jste ochotní udělat skoro všechno. Jaguárovi se to ale asi moc nelíbilo, protože ženu drápnul do paže, podobně jako to dělá kočka. Jenomže tohle je trošku větší kočka.

Žena zůstala s vážnými tržnými ránami, které ji mohly ohrozit na životě. Začala z nich okamžitě krvácet. No, jak říkáme. Tohle není malá kočička a její drápy vám rozříznou kůži jak skalpel. Vsadíme jed na to, že příště už si to rozmyslí. Zoo slíbila, že jaguár rozhodně nebude poslán na eutanazii – všechna zvířata má totiž zoo v bezpečné vzdálenosti od lidí. Pokud někdo bariéru vědomě překročí, není to chyba divokých zvířat. Zoo však stále přeje ženě mnoho štěstí při uzdravování. No, a snad taky víc rozumu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také