návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Holka zachránila spoluhráče na opačném konci světa poté, co si všimla, že má záchvat. Co udělala?

Holka z Texasu zachránila svého spoluhráče z Velké Británie, který dostal záchvat.
Vydáno: 16.01.2020
Záchrana spoluhráče 1
Autor: youtube.com Záchrana spoluhráče 1

Zachránit někomu život není snadná věc. Zaprvé se v té situaci většinou ocitnete naprostou náhodou a vaše reakce musí být okamžitá. Zadruhé, i když víte, co máte dělat, jak reagovat, ne vždy vám to adrenalin a strach dovolí. Teď si však představte, že máte zachránit život někomu, koho jste v reálu nikdy nepotkali a koho jen matně slyšíte skrz herní voice chat.

Přesně to se nyní stalo 17leté Die Lathor z Texasu, která zrovna hrála jakousi akční online hru se svým kamarádem Aidanem Jacksonem z Velké Británie. Když uprostřed hraní Aidan odpadl a Dia si všimla, že je něco špatně a Aidanovi se něco stalo, okamžitě zavolala pomoc. Číslo tísňové linky přitom zkusila vyhledat na stránkách Evropské unie, jenže se nemohla rozhodnout, které je to správné, a tak zvolila raději policii, které popsala situaci i místo a ta už následně zařídila zbytek. Aidan přežil a na jeho příběh a příběh mladé hrdinky se můžete mrknout i v následující reportáži:

 

Článek je zařazen v: spoluhráč , USA , Velká Británie , holka , mladík , Záchranáři , policie

reklama