Virály

21. července 2022 16:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Homofobní jeptiška od sebe odtrhla dvě líbající se modelky. Tohle je práce ďábla, křičela!

Jeptiška v Itálii viděla něco, co v jejích očích připomínalo Sodomu a Gomoru.

Modelky Serena de Ferrari a Briton Kyshan Wilson fotily fotky do časopisu v uličkách Neapole, když je přerušila naštvaná jeptiška. „Co to děláte? Tohle je práce ďábla,“ křičela na dvě překvapené dívky, kterým celá situace přišla vtipná.

Jeptiška byla natolik zaskočená a šokovaná tím, co viděla, že se okamžitě rozeběhla směrem k děvčatům, která od sebe odtrhla. Následně se otočila směrem ke kameramanům a celému štábu, které pokárala. Následně se pokřižovala a řekla: „Ježíši, Jozefe a Marie.“

Celou situaci pro Daily Mail popsala make-up artistka Roberta Mastalia. „Ta jeptiška se nás zeptala, zda jsme byli na mši a když jsme řekli, že ne, začala všechny mladé lidi obviňovat z koronaviru. Když si pak všimla toho, že dvě modelky vepředu pózují, jako kdyby se chystaly políbit, ihned k nim běžela, aby je odtrhla. Pak chvíli nadávala, ale když jsme ji poprosili, aby odešla, protože musíme pracovat, tak se začala pomalu vzdalovat.“ Video se na internetu okamžitě stalo virální senzací a sdílela ho světová média.

Sdílejte článek

Přečtěte si také