Virály

3. března 2022 14:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Horolezkyně sdílela na TikTok šokující konverzaci dvou týpků, co ji za zády pomlouvali. Co nechutného říkali?

Horolezkyně sdílela šokující video.

Někdy je skutečně zarážející, v jaké sexistické společnosti dodnes žijeme. Vlastně není divu, že ženy protestují, volají po rovnějších podmínkách a zároveň se konečně po letech mlčení začínají ozývat, kdykoli se nějaký muž byť jen špatně podívá jejich směrem. Za ty roky utlačování, sexuálního obtěžování a nenápadného ponižování je naprosto fér, že toho zkrátka mají dost.

Člověk by si zároveň i myslel, že v dnešní době už si muži dobře rozmyslí, jestli se k ženám budou chovat jako nevychovaní hňupové nebo v sobě seberou alespoň dostatek sebereflexe na to, aby zůstali zticha. Jak ale uvidíte na následujícím videu, zřejmě ne. Horolezkyně vystupující na TikToku a Instagramu jako Jess teď sdílela záběry z tréninku v parku, kde se právě chystala na zdolání malé stěny, když se za ní z ničeho nic objevila dvojice mužů, kteří ji začali pomlouvat.

Začali například tím, že ženy údajně nosí více váhy, a proto je pro ně lezení těžší. Touhle hloupou poznámkou to ale neskončilo, během pouhé minuty tak řekli ještě kupu dalších nesmyslů, po čemž se nakonec dívka rozhodla slézt, sbalit se a odejít. Jak později sama přiznala, bylo pro ni těžké zůstat v tu chvíli zticha, zároveň věděla, že jakákoli debata s těmi dvěma by k ničemu nevedla. Bylo tak lepší odejít.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži TikTok sexismus horolezkyně

Přečtěte si také