Virály

19. prosince 2022 14:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Horor v zábavním parku! Děsivé záběry ukazují, jak se utrhl katapult plný lidí

Po těchto záběrech už na horskou dráhu a podobné srandy v životě nepůjdete.

Nehody se – bohužel – stávají. Letecké, automobilové, lodní, vlakové, vždyť nehoda se může stát i při jízdě lanovkou, při bruslení na zamrzlém rybníku, při venčení psa, při skládání nábytku, nebo umývání oken. Některá místa ale nehody přece jen přitahují o něco víc než jiná – jedním takovým příkladem jsou i zábavní parky.

Jak ukazují záběry níže, v jednom takovém v Londýně se teď nedávno utrhlo lano u katapultovacího praku, když byli zrovna odpalováni dva nic netušící teenageři. Byla z toho velmi hororová příhoda, během které se naštěstí nikomu nic vážného nestalo. Na místo ale pochopitelně později přijela policie, která se bude nyní incidentem zabývat. A kdyby z toho vzešla nějaká žaloba, asi bychom se nedivili. Zástupci parku nicméně tvrdí, že bezpečnostní kontroly v parku jsou pravidelné a velmi přísné.

@alby_lad

Go on the slingshot they said it’ll be fun they said #winterwonderland #winterwonderland2022 #london #hydepark #fail #slingshot #scary #themepark #slingshotriders #slingshotride #ridefail #fyp #fypシ #viral #lucky #nope

♬ original sound - ALBY LAD

Sdílejte článek
Štítky Londýn nehoda bezpečnost havárie horor zábavní park Katapult teenageři zábavní park

Přečtěte si také