Virály

23. listopadu 2018 14:30

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hráči amerického fotbalu brutálně srazili k zemi reportérku, která stála u hřiště. Tyhle záběry jsou hitem internetu

Kdo by to byl řekl, že zrovna sportovní reportér může být tak nebezpečná profese.

Povolání sportovního reportéra je občas docela dost nebezpečné. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila Laura Rutledge ze sportovní televizní stanice ESPN, která během svého vstupu z utkání amerického fotbalu byla doslova sražená dvěma hráči na zem. 30letá reportérka stála hned u hřiště a než stačila k duelu mezi univerzitou v Georgii a univerzitou v Massachusetts cokoliv říct, jeden z fotbalistů při pokusu zablokovat svého soupeře vyběhl z hrací plochy a vrazil i s protihráčem přímo do ní.

Šokovaná Laura letěla přímo k zemi a nezabránil jí v tom ani jeden z pořadatelů, který se ji snažil zachytit. Okamžitě se však zvedla a snažila se pokračovat dál, jako by se nic nestalo. Celý incident reportérka naštěstí brala s humorem a jeho záznam zveřejnila na svém Twitteru. V komentářích pod videem se jí viník pádu okamžitě omluvil a zároveň ji pozval na rande. Měl však smůlu, Laura je provdaná za profeionálního baseballistu, a tak na jeho nabídku odpověděla pouze vysmátým smajlíkem. Na video s nehodou se můžete podívat zde.


Přečtěte si také