reklama

reklama

Horor podle skutečné vraždy s vražedkyní v hl. roli 1

VIDEO: Hvězda nového hororu byla obviněna ze SKUTEČNÉ VRAŽDY! Provedla podobnou věc jako ve filmu

Publikováno: 11.11.2019
Horor, který byl v pozadí mnohem strašidelnější.

reklama

30letá Aisling Tucker Moore-Reed byl zatčena a obviněna z vraždy jen den poté, co dotočila svůj první film. Shodou okolností horor o postavě, která někoho zastřelí – tentýž zločin, ze kterého je nyní žena obviněna.

Moore-Reed měla v roce 2016 zastřelit svého strýce a natočit si to na telefon. Tehdy se bránila, že šlo o sebeobranu a kvůli nedostatku důkazů ji soud nedokázal usvědčit. Policie ale držela případ otevřený a nedávno se jí podařilo dostat se k videu, které si Reed natočila. Z těch pak vyšetřovatelé usoudili, že o žádnou sebeobranu nešlo, její strýc totiž přicházel k domu a byl vidět už z velké vzdálenost. Reed ho varovala, aby odešel, a hned nato jej střelila do prsou.

 

 

K natáčení filmu se Reed dostala pod falešným jménem Wyn Reed, na castingu pak ohromila ostatní, jak přesně dokázala zahrát strach postavy, která spáchala zločin a jsou jí na stopě. Jelikož se ale jednalo o nízkorozpočtový film, nikdo neměl peníze ani čas na to, aby si zkontroloval, že je bezúhonná. Všichni tak byli následujícími událostmi naprosto šokovaní.

reklama