Virály

11. listopadu 2019 11:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hvězda nového hororu byla obviněna ze SKUTEČNÉ VRAŽDY! Provedla podobnou věc jako ve filmu

Horor, který byl v pozadí mnohem strašidelnější.

30letá Aisling Tucker Moore-Reed byl zatčena a obviněna z vraždy jen den poté, co dotočila svůj první film. Shodou okolností horor o postavě, která někoho zastřelí – tentýž zločin, ze kterého je nyní žena obviněna.

Moore-Reed měla v roce 2016 zastřelit svého strýce a natočit si to na telefon. Tehdy se bránila, že šlo o sebeobranu a kvůli nedostatku důkazů ji soud nedokázal usvědčit. Policie ale držela případ otevřený a nedávno se jí podařilo dostat se k videu, které si Reed natočila. Z těch pak vyšetřovatelé usoudili, že o žádnou sebeobranu nešlo, její strýc totiž přicházel k domu a byl vidět už z velké vzdálenost. Reed ho varovala, aby odešel, a hned nato jej střelila do prsou.

K natáčení filmu se Reed dostala pod falešným jménem Wyn Reed, na castingu pak ohromila ostatní, jak přesně dokázala zahrát strach postavy, která spáchala zločin a jsou jí na stopě. Jelikož se ale jednalo o nízkorozpočtový film, nikdo neměl peníze ani čas na to, aby si zkontroloval, že je bezúhonná. Všichni tak byli následujícími událostmi naprosto šokovaní.

Sdílejte článek
Štítky policie vražda střelba herečky horor

Přečtěte si také