návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Identická dvojčata šokovala svět. Obě ženy chtějí naráz otěhotnět!

Co všechno lze mít společné?
Vydáno: 30.07.2020, rd
Plánované těhotenství slavných dvojčat 1
Autor: Instagram.com Plánované těhotenství slavných dvojčat 1

Možná už jste o nich slyšeli. Anna a Lucy DeCinque pochází z Austrálie a přezdívá se jim nejvíc identická dvojčata na světě. Nebo si tak přezdívají samy od té doby, co utratili přes 250 tisíc dolarů za plastické operace, aby si byly ještě více podobné? V jejich životním stylu je těžké se orientovat – každopádně nyní o sobě obě dívky daly znovu vědět.

V pořadu This Morning totiž šokovaly moderátory i diváky tvrzením, že se chystají na hodně odvážnou akci. Obě chtějí naráz otěhotnět. A obě to chtějí provést se stejným mužem. „Ale jak,“ ptáte se? Přirozenou cestou to samozřejmě nepůjde a dochází to i dívkám, aby tak dosáhly svého snu, prý se zamyslí i nad možností zmražení vajíček případně jiné formě umělého otěhotnění, které by jim zajistilo, že skutečně budou obě oplodněny v ten samý moment. Tak… hodně štěstí?

Článek je zařazen v: Ženy , dvojčata , těhotenství

reklama