Virály

14. července 2022 15:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Influencer olízl prudce jedovatou medúzu. Netušil, že ho může zabít!

Lidská hloupost občas opravdu nezná mezí… Své o tom ví i influencer, který na internetu vystupuje pod přezdívkou alexa_reed2.

Populární TikToker na svém účtu sdílel bláznivá videa, ve kterých tak nějak překračuje meze normálního lidského chápání a hazarduje se svým zdravím. Není divu, že byl jeho účet deaktivován.

V jednom z jeho šílených videí se rozhodl olíznout prudce jedovatou medúzu – měchýřovku portugalskou, jejíž chapadla mohou dosahovat délky 10 až 30 metrů. Tato medúza je prudce jedovatá a bez problémů by dokázala zabít člověka v případě, že by měl alergickou reakci nebo ho požahala na citlivých místech. Jsou také známé případy, při kterých u lidí po jejím požahaní došlo k zástavě srdce. Za rok požahají zhruba 10 000 lidí po celém světě.

„Koukejte lidi. Zvednu tuhle medúzu. Podívejte se, jak vypadá a jak je velká. Pořád se hýbe! Jdu ji olíznout,“ říká ve svém videu TikToker. Následně mořského tvora olízne… Měl štěstí, že tenhle stupidní nápad přežil bez následků. Na jeho přesdílenou nahrávku se můžete podívat ve videu níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také