Virály

20. ledna 2021 05:08

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Holka slavného sportovce znechutila internet šokujícími záběry z karantény. Co nechutného dělala?

Lidé kritizují partnerku slavného sportovce kvůli tomu, jak se vyjadřovala v jejich společném videu, které pořídili na hotelovém pokoji, kde museli být v karanténě.

Vanessa Sierra, přítelkyně slavného tenisty Bernarda Tomiče, která se živí jako influencerka a hvězda serveru OnlyFans, vyzvala sledující, aby se uklidnili poté, co jí přišel nával nenávistných komentářů. Ty jí lidi napsali kvůli videu, které zveřejnila na svých sociálních médiích. Vanessa a Bernard byli okolnostmi nuceni strávit čas v karanténě v hotelovém pokoji, aby zjistili, zda mají koronavirus. Během této doby dokumentovali a natáčeli to, jak tráví na hotelu čas. Žena si stěžovala, že se tam nudí a že si nedokázala sama pořádně umýt vlasy. Prohlásila, že ona sama si vlasy není zvyklá umývat, protože od toho má kadeřníky, kteří jí myjí hlavu dvakrát týdně. Proto je to pro ni nepředstavitelná situace.

Uživatelé její vyjádření rychle na internetu okomentovali posměšnými poznámkami na téma, že takhle vypadají milionáři v karanténě. Jiní psali, že by to chtělo rovnou nějaký živý přenos, aby mohli vidět, jestli si Vanessa skutečně nemyla dva týdny vlasy kvůli tomu, že nemůže jít ke kadeřnici. Žena se však proti takovým nenávistným poznámkám brzy ohradila a trvá na tom, že lidi překroutili to, co řekla. Navíc přitom ještě zmínila svoje charitativní snahy. Řekla: Vy chlapi jste skutečnou definicí třídních klaunů na lovu čarodějnic, a pokud se chci smát tomu, jak špatné jsou moje vlasy v karanténě, nesmlouvavě to udělám. Klidně si brečte, napsala.

Poté tvrdila, že jí bylo kvůli videu vyhrožováno smrtí a řekla, že si neuvědomila, kolik idiotů je na světě. Ostatním poděkovala za jejich podporu. Mezi další stížnosti Sierry na videu patřilo třeba to, že jídlo je špatné, že jim nikdo nevyčistil pokoj, že nedostali nová prostěradla a byli nuceni umývat talíře v umyvadle. Dodala, že oba Tomičovy naplánované tréninky byly na poslední chvíli zrušeny.


Přečtěte si také