Virály

2. listopadu 2021 15:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Influencerka se nakrucovala na památníku pro oběti holocaustu. Od lidí za to pak schytala drsnou kritiku!

A je to tady zase… Pojďte se s námi podívat na další ukázku toho, že lidská hloupost nezná mezí.

Neznámá žena se stala terčem kritiky poté, co v Berlíně pózovala v černé podprsence a legínách na památníku zavražděným Židům v Evropě. Ve videu níže je slyšet, jak kolem dvojice prochází člověk a pronese: „Jsem nepopsatelně zděšen.“ Památník byl postaven na počest těch, kteří byli zabiti při holocaustu během druhé světové války. V době, kdy byla na lidech páchaná ta nejhorší možná zvěrstva…

Video zároveň strhlo vlnu negativních komentářů na sociální síti TikTok, kde se objevilo. U příspěvku se vyjádřilo už přes 28 000 lidí. „Je to nepřijatelné a někdo by jim měl něco říct,“ vyjadřuje se například jeden uživatel. Objevilo se tam i několik komentářů od lidí, kteří ženu hájí s tím, že se přece jenom fotila.

Památník se rozkládá na ploše 19 000 metrů čtverečních a najdete v něm 2 711 betonových bloků nejrůznějších výšek. Na svědomí ho má architekt Peter Eisenman a oživil jej inženýr Buro Happold. Co si o podobném pózování na takovém místě myslíte vy? Připadá vám to nevhodné, nebo úplně v pořádku?


Přečtěte si také