Virály

11. července 2019 15:33

redakce Prima Lajk

VIDEO: Internet boří záběry naháče, který se v metru klouzal po břiše. Tohle v Praze jen tak nezažijete

Noční cesty metrem nemusí být nudné. Dokazují to tyhle záběry s naháčem klouzajícím se po břiše v metru.

V nočním metru můžete narazit na spoustu pochybných existencí. To, čeho byli svědci cestující v melbournské podzemce, asi jen tak nezažijete. Neznámý muž se totiž rozhodl, že zpestří cestu domů sobě i ostatním. A tak se v soupravě metra svlékl do naha, rozeběhl se na jeden konec vagonu a po břiše se sklouzl několik metrů po mokré podlaze.

Jeden z přihlížejících jeho kousek natáčel a záběry pak zveřejnil na facebookové skupině Lilydale Line. Video se okamžitě stalo virálním. V den vzniku tohoto článku mělo téměř 465 000 zhlédnutí, 7 700 lajků a pod příspěvkem se objevily tisíce pobavených komentářů. Mluvčí melbournského metra však nadšení cestujících a uživatelů na sociálních sítích nesdílel.

V oficiálním prohlášení podle serveru 9News uvedl, že bezpečí pasažérů je na prvním místě a chování muže je podle jeho slov ve veřejné dopravě naprosto neakceptovatelné. Vyzval zároveň všechny cestující, aby stiskli nouzové tlačítko, upozornili zaměstnance dopravního podniku nebo zavolali policii v případě, že budou svědky podobného jednání.

Podle videa s „kaskadérským“ kouskem mladíka se ale zdá, že nikdo z přítomných nic podobného rozhodně nechtěl udělat, protože se všichni náramně bavili. Posuďte sami...

http://www.ladbible.com/community/viral-train-service-condemns-video-of-naked-man-sliding-down-carriage-20190710?fbclid=IwAR2UvD8DQleLw4y-xsiTte4wdJ5EdcG-0Ui8qA36xG-Ai8vQGrPX8aRwSlM

Sdílejte článek

Přečtěte si také