Muž odehnal žraloka pěstmi 1
Autor: istock.com Muž odehnal žraloka pěstmi 1

VIDEO: Internet chválí manžela, který dal pěstí žralokovi. Zachránil tím život své ženě!

rd. Publikováno: 29.11.2021
Manžel vs. žralok 1:0.

reklama

Austrálie je nádherná, je tam teplo, krásná příroda, příjemní lidé, skoro by se mohlo zdát, že tak nějak vypadá ráj na zemi. Tenhle pocit vás ale rychle přejde, jakmile si uvědomíte, že vás v Austrálii bude chtít vždycky něco zabít. Když to nejsou hadi, pavouci, nebo jiné jedovaté potvory, tak jsou to všudypřítomní žraloci. Další důvod, proč je lepší si na tamějších plážích užívat písek spíš než vodu teď poskytl jistý manželský pár.

Chantelle Doyle a její manžel Mark byli na surfech kousek od pobřeží, když Markova žena zakřičela bolestí. Do nohy se jí totiž zakouslo mládě velkého bílého žraloka. Mark na nic nečekal, jakmile se jeho instinkty probudily, okamžitě přiskočil své ženě na pomoc, pěstí začal mlátit žraloka do hlavy a jenom díky tomu se povedlo zvíře vystrašit natolik, aby odplavalo pryč. Mark i jeho manželka se tak mohli dostat na břeh, kde už na ně čekali další lidé, kteří zavolali záchranku.

Chantelle následně podstoupila několik operací, naštěstí si neponese celoživotní následky. Zatímco však internet oslavuje jejího muže jako hrdinu, ten tvrdí, že skutečným hrdinou je jeho žena. Ta totiž poraněná uplavala 50 metrů, a nakonec měla větší starost o samotného žraloka než o sebe. Je totiž kromě jiného velkou milovnicí zvířat.

 

Odhalení pohlaví miminka

VIDEO: Nastávající maminku při odhalování pohlaví miminka málem přejela motorka. Co se jí stalo?

reklama