Virály

11. května 2020 11:17

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Internet děsí záběry ukazující, jak to vypadá uvnitř klokaní kapsy! Také vás to šokovalo?

Lidi šokovalo krátké video na Tik Toku, kdy neznámý muž odkrývá vnitřek klokaní kapsy, uvnitř které se skrývá malé klokáně.

Zanedlouho se stalo krátké video virální a rychle se začalo šířit po internetu. Lidi totiž naprosto udivilo video, které ukazuje obrovskou zející díru, která se skrývá uprostřed klokaní mámy – kapsa je tak velká, že se tam vejde celé klokáně. Většina z nás si ale vnitřek nejspíš představuje jako jakési teplé a příjemné místo. Určitě si nepředstavujeme, že jsou vidět zevnitř dokonce i zející kosti zvířete…

Video sdílel uživatel Kalin a teď už má na 423 tisíc lajků, 119 tisíc sdílení a mnoho dotčených komentářů. Někteří lidé jsou z toho znechucení a jiní šokovaní, protože si také mysleli, že má klokan ve skutečnosti teplou kapsičku kdesi na těle, ne velkou zející díru uprostřed těla. Klokáně však uvnitř žije několik měsíců, sílí a roste, teprve potom se vydá do světa. Proto nikdy nemohla být klokaní kapsa jen jakousi chlupatou kapsičkou na břiše, ale je přímo uvnitř těla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také