Virály

15. ledna 2020 15:41

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Internet obletěly nechutné záběry, na nichž někdo vyhodil prase z vrtulníku do bazénu

Internet obletělo nechutné video, kde padá prase z vrtulníku. Někdo ho vyhodil z vrtulníku rovnou do bazénu, kam z neuvěřitelné výšky spadlo. Zatím není jasné, kdo a proč to udělal.

Není jasné, proč ovšem prase někdo vyhodil z vrtulníku přímo do bazénu, který patří k rekreačnímu domu podnikatele v Uruguayi. Dům patří argentinskému maloobchodníkovi a realitnímu makléři Federicu Alvarez Cartillovi. Napřed si všichni mysleli, že jde o nějaký žert tohoto 59letého muže, například by mohlo jít o nějakou reklamní senzaci. Jenomže Castillo pak odmítl jakoukoliv účast na tom, že bylo prase puštěno do jeho bazénu. Naopak tvrdí, že se stali s jeho rodinou aktem tohoto vandalismu. V době incidentu byli v domě a jen slyšeli na zahradě velký hluk.

Když se šli podívat, co to je, viděli pak prase v bazénu, přišlo jim to opravdu velmi nechutné. Jako by někdo tohle považoval za „vtipné“. Rozhodně odmítli, že by šlo o jakoukoliv jejich „akci“ a chtějí tak jako všichni ostatní co nejdřív vědět, proč a kdo to udělal. Má se za to, že zvíře bylo už mrtvé, když vypadlo z vrtulníku. Nicméně modelka a manželka pana Castilla řekla médiím, že to bylo ve skutečnosti jehněčí, které někdo hodil z vrtulníku přímo do jejich bazénu. Na videu zvíře vypadá jako prase.

Sdílejte článek

Přečtěte si také