návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Kamera zachytila bizarní srážku aut při parkování. Tahle šílená nehoda rozdělila internet

Parkování je noční můrou mnoha lidí. Tihle dva řidiči ale předvedli něco, co se skutečně jen tak nevidí.
Vydáno: 14.04.2019
Bizarní srážka aut na parkovišti 1
Autor: Youtube / Metro news.hasnain Bizarní srážka aut na parkovišti 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někteří lidé tvrdí, že řízení je výsada, ne právo. Pokud by tomu tak bylo, měli by aktéři videa zveřejněného na Facebooku bývalým hasičem Markem Warnerem vrátit řidičák. Jejich vozy se totiž střetly na parkovišti v australském Perthu způsobem, který udivil snad všechny uživatele této sociální sítě. Poté, co se z videa stal virál, se mezi komentujícími z celého světa rozvinula debata, který z řidičů je vlastně viníkem nehody.

Podle pravidel silničního provozu je to jasné, řidič bílého Fordu se při couvání nedíval do zrcátek, a protože přejel do vedlejšího parkovacího místa, kam ve stejné době parkovalo černé SUV, nese za nehodu odpovědnost on. Každopádně řidič SUV mohl prokázat větší předvídavost a vybrat si jiné parkovací místo a necouvat zrovna vedle vyjíždějícího auta. Celou nepovedenou „akci“ můžete vidět na videu níže. Komu byste body sebrali vy?

 

 

Autonehoda prince Philipa 2

GALERIE: Děsivá nehoda člena královské rodiny! Na silnici se srazil s jiným autem. Jak z toho vyvázl?

Článek je zařazen v: autonehoda , parkování , řidiči , chyba