návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Kamera zachytila ducha dítěte, které si hraje se psem. Tyhle děsivé záběry vám nedovolí usnout

Jak byste zareagovali, kdybyste na záběrech z kamery ve vašem obýváku viděli ducha dítěte hrajícího si se psem?
Vydáno: 23.08.2019
Kamera zachytila ducha dítěte se psem
Autor: Youtube / Joey Nolan Kamera zachytila ducha dítěte se psem

Ať už věříte v duchy, nebo ne, z toho, co zachytila bezpečnostní kamera v jednom newyorském bytě, vám bude rozhodně běhat mráz po zádech. Na zdánlivě obyčejných nočních záběrech z prázdného obývacího pokoje, které zveřejnil 33letý Joey Nolan na YouTube, se totiž náhle objevují mlhavé obrysy pohybující se po místnosti a „chodící“ nahoru a dolů po schodech.

Lidé v komentářích okamžitě začali zmiňovat možného ducha dítěte, který si hraje se svým domácím mazlíčkem. Joey prozradil, že tyto strašidelné věci se začaly dít už několik týdnů před natočenými záběry. Tehdy se prý jemu i jeho manželce zdál stejný sen – své 19měsíční dceři v něm pořídili štěně. Když pak o týden později zachytila kamera ony záběry, napadlo ho, že jim v onu noc skočil duch psa do postele, a tak se jim promítl i do snu.

Myšlenka, že mají v domě ducha, manžele nijak neděsí. Naopak se snaží, aby se cítil jako doma, a dokonce se pokoušejí s ním komunikovat, třeba prostřednictvím své malé dcery, která by vůči těmto paranormálním jevům mohla být citlivější, a byla by tak něco jako tlumočník. Pokud by ale situace začala být nepříjemná a došla by až do bodu, kdy by se začaly dít zlé věci ohrožující jejich rodinu, okamžitě by se prý odstěhovali.

Jestli se skutečně jedná o ducha malého chlapce a štěněte, nebo pouze o neidentifikovatelný fyzikální jev, můžete sami zhodnotit podle následujícího videa. 

 

 

Kamera zachytila ducha v ložnici 1

VIDEO: Žena zveřejnila záběry, které zachycují ducha v ložnici jejího otce. Tenhle strašidelný výjev děsí internet

Článek je zařazen v: duch , dítě , pes , Kamera , pokoj , dům , noc

reklama