Přežil muž šplh po vysoké budově?
Autor: Youtube / The AIO Entertainment Přežil muž šplh po vysoké budově?

VIDEO: Kamera zachytila muže, jak slézá dolů z výškové budovy. Vážně tenhle šplh smrti přežil?

Publikováno: 17.09.2019
Jak se na vysoké budově ocitl, nikdo neví... jeho kaskadérský kousek ale nahání hrůzu.

reklama

Řekli byste si, že po zdech výškových budov se nezajištění šplhají jen blázni nebo kaskadéři ve filmech. Záběry pořízené v jižní Číně ale ukazují, že se o to může pokoušet i běžný občan, a to v trenkách a triku. Poté, co se video rozšířilo na internetu, se samozřejmě okamžitě vyrojily spekulace, že utíkal od vdané milenky.

Proč a jak vylezl z okna, není známo, kamery zachytily až jeho nebezpečnou pózu, v níž je o nohy a záda zapřený mezi zdí a sloupem vysokého domu a snaží se pomalu dostat dolů. V jednu chvíli se stále ve velké výšce zastaví a pokouší se mobilem volat pomoc, přičemž mu očividně docházejí síly. Na konci videa je vidět bezvládné tělo ležící na zemi, které nejspíš patří právě nešťastnému „budovolezci“.

Ihned po zveřejnění záběrů na čínských sociálních sítích uživatelé živě diskutovali, v jakém skončil stavu. Ačkoliv se zdá, že je mrtvý, místní policie jeho smrt ve svém prohlášení nepotvrdila. Snad tedy existuje alespoň malá naděje, že muž pravděpodobný pád přežil. Na to, jak do poslední chvíle bojoval, se můžete podívat níže...

 

 

 

Babička s demencí utekla ze zamčeného bytu po stěně budovy 1

VIDEO: Babička s Alzheimerem šplhala po budově poté, co ji rodina zamkla v bytě. Z těchto záběrů budete mít husí kůži

reklama