VIDEO: Kamera zachytila muže, který tři hodiny lízal zvonek u cizího domu. Tyhle bizarní záběry baví internet

Lidé dělají hodně roztodivné věci, ale tříhodinové lízání zvonku u cizího domu, to už je opravdu extrém.

Na internetu se objevily bizarní záběry, které zachycují muže, později identifikovaného jako Roberta Arroya, jak dychtivě olizuje jazykem zvonek u dveří cizího domu v Kalifornii. A nebylo žádné krátké pomatení smyslů – tuhle zvrácenou činnost totiž dokázal dělat neuvěřitelné tři hodiny. Majitelé domu Sylvia a Dave Dunganovi byli v době tohoto neobvyklého přestupku mimo město, jejich děti prý ale spaly uvnitř. Po návratu pár zaznamenal aktivitu zachycenou bezpečnostní kamerou. A nestačil se divit.

Na videu jde vidět, že Arroyo si lízání zvonku vyloženě užívá, skoro jako olizování lžičky od nutely nebo spíš ženského… po zhlédnutí videa vám určitě dojde čeho. Jestli přitlačil jazyk k čudlíku natolik, že zazvonil, to z videa poznat nelze. Díky vysoké kvalitě záznamu ale byli místní policisté schopni poměrně rychle identifikovat pachatele. Zjistili, že už se dopustil více přestupků včetně drobných krádeží. Nyní se ho usilovně snaží dopadnout, zveřejnili dokonce informace o incidentu a vyzvali uživatele sociálních sítí, aby kontaktovali policii, pokud o Arroyovi cokoliv vědí.

Co se týče majitelů domu, teď už se téhle bizarní situaci spíše smějí, zpočátku však museli být dost vyděšení. Jak celé tohle podivné vystoupení vypadalo, nyní můžete vidět ve videu níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také