návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Kamera zachytila záhadné světlo na noční obloze. Vážně tyhle děsivé záběry dokazují existenci UFO?

Nejrůznějších záběrů potvrzujících existenci mimozemské civilizace už se na internetu objevilo nepočítaně. Bude tohle konečně to přelomové?
Vydáno: 19.02.2019
Zachytili policisté na obloze UFO? 1
Autor: Twitter/@BroomePol Zachytili policisté na obloze UFO? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další debatu o existenci mimozemské civilizace rozpoutali policisté v severozápadní Austrálii ve městě Broome, kteří zveřejnili záznamy, které naznačují, že ve vesmíru skutečně možná nejsme sami. Strážníci místního oddělení si na záběrech bezpečnostních kamer všimli jasného bílého světla v podobě létajícího talíře na noční obloze. Ten se objevil během velké bouře u tamního pobřeží. A policisté si nemohli nevšimnout podivného pohybujícího se objektu v levém horním rohu obrazovky. Ten po chvíli ze záběrů zmizel.

Inkriminované video zveřejnili na svém Twitteru a vyvolali tak diskuzi, zda se skutečně jedná o mimozemšťany nebo pouze o fyzikálně vysvětlitelný jev. Někteří uživatelé poznamenali, že jde pouze o záblesk světla od auta. Přesto se našli konspirátoři, kteří přišli s teorií o intergalaktickém vozidle, které je předmětem testovacího a výcvikového programu Nevada v rámci Edwardsovy letecké základny. To je ovšem opředeno tajemstvím a někteří lidé si myslí, že jde pouze o konspirační teorie. Ať už je pravda jakákoliv, musíme uznat, že záhadné zachycené světlo skutečně může vést k hypotézám o UFO. Podívejte se na následující video a posuďte sami.

 

 

Důkaz o existenci mimozemšťanů?

VIDEO: Jsou to mimozemšťané? Tyto děsivé ohnivé koule na obloze mají dokázat existenci UFO

Článek je zařazen v: UFO , mimozemšťané , bezpečnostní kamera , policie , konspirace