reklama

reklama

Zachytili policisté na obloze UFO? 1

VIDEO: Kamera zachytila záhadné světlo na noční obloze. Vážně tyhle děsivé záběry dokazují existenci UFO?

Publikováno: 19.02.2019
Nejrůznějších záběrů potvrzujících existenci mimozemské civilizace už se na internetu objevilo nepočítaně. Bude tohle konečně to přelomové?

reklama

Další debatu o existenci mimozemské civilizace rozpoutali policisté v severozápadní Austrálii ve městě Broome, kteří zveřejnili záznamy, které naznačují, že ve vesmíru skutečně možná nejsme sami. Strážníci místního oddělení si na záběrech bezpečnostních kamer všimli jasného bílého světla v podobě létajícího talíře na noční obloze. Ten se objevil během velké bouře u tamního pobřeží. A policisté si nemohli nevšimnout podivného pohybujícího se objektu v levém horním rohu obrazovky. Ten po chvíli ze záběrů zmizel.

Inkriminované video zveřejnili na svém Twitteru a vyvolali tak diskuzi, zda se skutečně jedná o mimozemšťany nebo pouze o fyzikálně vysvětlitelný jev. Někteří uživatelé poznamenali, že jde pouze o záblesk světla od auta. Přesto se našli konspirátoři, kteří přišli s teorií o intergalaktickém vozidle, které je předmětem testovacího a výcvikového programu Nevada v rámci Edwardsovy letecké základny. To je ovšem opředeno tajemstvím a někteří lidé si myslí, že jde pouze o konspirační teorie. Ať už je pravda jakákoliv, musíme uznat, že záhadné zachycené světlo skutečně může vést k hypotézám o UFO. Podívejte se na následující video a posuďte sami.

 

 

Důkaz o existenci mimozemšťanů?

VIDEO: Jsou to mimozemšťané? Tyto děsivé ohnivé koule na obloze mají dokázat existenci UFO

reklama