Virály

17. dubna 2018 11:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kamery zachytily stvoření, které vypadá jako zvíře zkřížené s člověkem. Tahle obluda děsí internet!

Tohle byste v noci v ulicích opravdu potkat nechtěli.

V Argentině bylo zachyceno zvláštní stvoření, které vypadá napůl jako člověk, napůl jako zvíře. Místní obyvatelé jsou pochopitelně z tohoto úkazu vyskytujícího se v ulicích Santa Fe dost vyděšení. Podle YouTube kanálu UFOMania byli tímto zvířetem zabiti již dva psi – německý ovčák a pitbull. Někteří svědci ho popisují jako něco podobajícího se velbloudovi, jiní jej přirovnávají spíše ke psu nebo lidsko-zvířecímu hybridovi. Na poměrně rozmazané fotografii, kterou UFOMania zveřejnila, můžete vidět, že jde o stvoření s velmi dlouhýma a tenkýma nohama. Video s fotkou již bylo zobrazeno více než 11 000x a komentovalo jej spoustu lidí, kteří tvrdili, že podobné zvíře taky viděli.

Jeden z nich napsal, že je toto stvoření démonické, velmi záhadné, a když se objeví, zas magicky zmizí, stejně jako duch, a dokázat existenci ducha je nemožné. Jiní komentující se shodli na tom, že se jedná o démona, který mění tvar, nebo dokonce o legendárního čupakabru – mytické zvíře, které údajně žije v některých částech Severní a Jižní Ameriky a živí se vysáváním krve z hospodářských zvířat, nejčastěji z koz.

Na to, jak toto záhadné stvoření vypadá, se můžete podívat v následujícím videu. Co myslíte, jedná se o opravdovou nestvůru, které bychom se měli začít bát, nebo prostě jen o přerostlou šelmu?

Sdílejte článek
Štítky pes hybrid Argentina obluda stvoření Internet německý ovčák

Přečtěte si také