Virály

16. září 2020 15:00

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Klukovi někdo ukradl telefon. Když ho našel, byla v něm tahle divná selfíčka!

Hodně vtipná věc se stala studentovi v Malajsii. Na pár dní se mu ztratil telefon a myslel si, že mu ho ukradli a už ho nikdy neuvidí.

Co se ve skutečnosti stalo, ale bylo mnohem vtipnější. Mobil napřed 20letý student ztratil s tím, že mu jej někdo ukradl. Ráno se probudil a telefon nemohl nikde najít. Jenomže nemohli přijít na to, kdo by mohl mobil ukrást, nikde totiž nebylo ani stopy po vloupání. Jeho otec ale zahlédl v okolí domu opici. Když pak mobil po několikáté prozváněli, nakonec uslyšeli zvonění, které se ozývalo z křoví. Tak si pro mobil došli a nakonec se studentovi v pořádku vrátil. Jeho otec si pak dělal srandu, že třeba najdou na mobilu fotky zloděje.

To ještě nevěděl, že má naprostou pravdu! Když mobil, který byl trošku znečištěný od bláta, očistili, tak objevili na mobilu podivná selfíčka, která zvládla opice udělat! V lokalitě prý není běžné, aby opice lezly lidem do jejich domovů a už vůbec ne to, aby tam kradly. Ovšem usvědčující fotky, které zvládla opička omylem udělat, mluví samy za sebe. Student s určitým pobavením a úlevou sdílel fotky na sociálních sítích s tím, že se zloděj jeho mobilního telefonu sám usvědčil! Tyhle fotky vás zaručeně pobaví!

Sdílejte článek

Přečtěte si také