Virály

9. listopadu 2020 14:14

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Kněz v televizi vyprsknul smíchy, když se Biden stal prezidentem! Tyhle záběry rozesmály celý internet

Nic nenasvědčuje tomu, že by zrovna Joe Biden nemohl prezidentské volby vyhrát. Ale zdá se, že kněze to nesmírně pobavilo.

Televizní kněz Kenneth Copeland předvedl v rámci svého vystoupení víc než půl minuty dlouhý smích, který připomínal scénu z nějaké komedie. Poté, co prohlásil: "Média řekla, že Joe Biden je prezident!", propukl v ohromující salvu smíchu. Možná proto, že chtěl pro svoje diváky udělat show, ale také proto, že opravdu nechce, aby volby vyhrál zrovna Joe Biden. Kněz je totiž velkým podporovatelem Donalda Trumpa a vůbec nesouhlasí s výsledky voleb, podle kterých to zatím vypadá, že by se mohl stát novým prezidentem USA právě Joe Biden.

Nicméně jeho záchvat smíchu musel asi připadat opravdu jen lidem, kteří podporují právě Donalda Trumpa. Kněz Copeland je už v médiích známý pro svůj incident, kdy ve videu pro Inside Edition reportérovi vysvětloval, proč jako boží mluvčí potřebuje soukromé letadlo. Naprosto vážně mu řekl, že během letů s komernčními linkami neměl možnost mluvit s Bohem. Tímto způsobem omluvil to, proč potřebuje cestovat luxusním způsobem... Jeho vysvětlování už tehdy pobavilo celý internet. Ostatně jeho nynější výlev baví lidi na internetu taky. Žádná vyšší autorita totiž výsledky voleb nezpochyňuje a je dost reálné, že se právě Biden může stát novým prezidentem.

Sdílejte článek
Štítky prezidentské volby Joe Biden volby kněz televizní kněz Kenneth Copeland šílený smích

Přečtěte si také