Virály

23. září 2022 16:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kráska z TikToku natočila, jak ji pronásledoval cizí muž. Z těchto záběrů běhá lidem mráz po zádech

Tiktokerka natočila neznámého muže, jak ji pronásleduje.

Samantha MacIntyre pravidelně natáčí své zážitky z běhání a později to sdílí na populární sociální síť TikTok. Nyní se jí ale omylem povedlo natočit, jak ji během jednoho z posledních běhů pronásledoval neznámý muž v červeném autě. Děsivý klip se stal na internetu virální a lidé nemůžou uvěřit tomu, že se něco takového může za denního světla stát.

24letá kráska to později ve videu takto komentovala: „Když kolem mě jel poprvé, měl celou horní polovinu těla z okna, několikrát se na mě ohlédl a trochu přitom zpomalil. Když jsem ho viděla podruhé projíždět a dělat to samé, měla jsem opravdu špatný pocit a řekla jsem si, že něco není v pořádku."

@sageandmaize

PSA trust your gut :)

♬ original sound - samantha mac

Samantha pokračovala: „Je to jedna z těch věcí, kdy si nemyslíte, že se vám to stane, dokud se vám to fakt nestane.“ Nakonec museli pro ženu přijet rodiče, protože odmítala riskovat cestu domů sama. Pro jistotu na místo přivolala také policii. Samantha se necítila dobře zejména proto, že nedávno byla ve stejném státě unesena a zavražděna jiná žena, rovněž poté, co ráno vyrazila na pravidelný běh. Ostatním tak dívka radí, aby věřili svým instinktům a nikdy nic zbytečně neriskovali.

Sdílejte článek

Přečtěte si také