Virály

12. července 2019 19:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kulturistovi hrozí amputace ruky poté, co si do svalů píchal nebezpečnou chemii. Vážně se tohle dá vyléčit?

Tenhle ruský kulturista si tak dlouho píchal injekce s nebezpečnou chemickou látkou, že mu hrozila amputace. Teď se chystá na léčbu.

Možná si pamatujete na Rusa Kirilla, o kterém jsme psali už dříve. Tenhle 22letý kulturista přezdívaný Pepek námořník si totiž vstřikoval do paží chemickou látku synthol, aby měl větší bicepsy. Jenže tenhle experiment přehnal, jeho svaly se zvětšily do nepřirozeně nafouklých boulí a hrozila mu amputace. I proto se rozhodl, že podstoupí léčbu ve Velké Británii. Původně přitom zamýšlel začít si syntetický olej píchat i do dalších částí těla.

S touto nebezpečnou kúrou podle svých slov začal, když byl povolán na vojenskou službu. Bál se tehdy, že kvůli náročné fyzické aktivitě zhubne a jeho dvouleté posilování vyjde nazmar. S touto praxí však pokračoval i po návratu z armády. Injekce syntholu mu však časem způsobily tkáňovou fibrózu, která se vyvinula v nekrózu, tedy odumírání buněk a tkáně. Jeho paže byly ve velmi špatném stavu a strašidelně načervenalé.

Jakmile mu lékaři řekli o riziku amputace, začal hledat doktory v Evropě, kteří by jeho stav napravili léčbou v hodnotě více než milionu korun. Nyní tak doufá, že ho přijmou ve Velké Británii, našetří potřebné peníze a úspěšně absolvuje celou potřebnou léčbu. Že už měl skutečně namále, uvidíte sami v následujícím videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také