Rasistický kurýrka, nebo něco jiného? 1
Autor: tiktok.com/@annessa222 Rasistický kurýrka, nebo něco jiného? 1

VIDEO: Kurýrku natočili, jak rasisticky nadává zákazníkovi. Musela se omluvit

rd. Publikováno: 02.02.2023
Další rasistická kauza ze Spojených států.

reklama

Další den, další názorná ukázka toho, jak se svět pořád nedokáže zbavit rasismu a nenávisti s ním spojené. Opět přitom zamíříme do Spojených států, kde teď internetem mává virální kauza kurýrky pro společnost FedEx, která byla natočena, jak sprostě a rasisticky nadává jedné zákaznici. Video je docela všeříkající a můžete si ho pustit níže – dokonce nemusíte ani moc dobře mluvit anglicky, aby vám jeho obsah byl zřejmý.

 

Jak už tomu tak v těchto případech chodí, dotyčnou ženu celá záležitost záhy dohnala, a ona tak byla nucena natočit na TikTok omluvu a pokusit se vysvětlit, co se vlastně stalo. Její slova však dodávají celé situaci o něco více kontextu, kdy údajně žena požádala místní o malou pomoc, které se ale nedočkala. Předtím, než video začne, tak upadla, což právě vedlo k nahromáždění frustrace a nadávkám. Za to, jaké nadávky zvolila, se ovšem omlouvá a mrzí ji to.

@annessa222 #stitch with @karladelatorre97 I apologize for my actions, I am not excusing my racism. #fedex ♬ original sound - .

 

Kerrie Essex Bakerová

TikTokerka nazvala postižené děti zeleninou. Lidé na internetu ji za to nenávidí

Muž si splnil sen a stal se vlkem 1

FOTO: Muž utratil šílenou částku za proměnu ve vlka! Proč to proboha udělal?

reklama