reklama

reklama

Leopard v zoo napadl dvouleté dítě

VIDEO: Leopard v zoo zaútočil na dvouleté dítě poté, co mu děda otevřel výběh. Tyhle záběry vás vyděsí k smrti

Publikováno: 28.08.2019
Naivní dědeček otevřel dveře do výběhu s leopardem, aby si ho vyfotil... bohužel to odnesl jeho dvouletý vnuk ošklivým zraněním.

reklama

Hodně šílený případ se stal v jednom safari parku v Thajsku. Leopard tam totiž vystartoval na dvouletého chlapečka jménem Orr Burns. A věřte tomu nebo ne, stalo se tak poté, co jeho dědeček otevřel dveře do výběhu se šelmou. Naivně totiž věřil, že je zvíře vychované a zvyklé na kontakt s lidmi. Jak krutě se zmýlil, poznal téměř okamžitě, když šestiletý leopard vyrazil směrem k dítěti, vrhl se na něj, přitiskl jej k zemi a způsobil mu krvavé šrámy a zlomil lícní kost.

Chlapec může děkovat, že neskončil mnohem hůř, okolostojícím, kteří se snažili odehnat šelmu pryč nejrůznějšími způsoby – někteří ji dokonce i kopali do hlavy. Rodina poté sdělila médiím, že je k leopardovi poslali místní průvodci s tím, že si jej můžou vyfotit. Poblíž přitom nebyl ani žádný pracovník, ani sanitka, která by chlapce po útoku převezla do nemocnice. Dědeček společně s ostatními tak museli křičet a hledat někoho z návštěvníků, kdo by byl ochotný vnuka odvézt. To se jim naštěstí podařilo.

Jeden z ošetřovatelů v zoo potvrdil, že za něj safari park bude platit zdravotní výlohy za léčbu zranění včetně nákladů na ubytování. Děsivý výpad leoparda z výběhu teď můžete vidět ve videu níže. 

 

 

leopard prank

VIDEO: Lidé si mysleli, že ze ZOO utekl leopard. Takový šok byste zažít nechtěli!

reklama