Virály

25. října 2022 14:27

redakce Prima Lajk

VIDEO: Lidé chválí zaměstnankyni hotelu poté, co parádně zvládla naštvaného zákazníka. Podívejte se, co mu řekla

Jak si poradit s naštvaným zákazníkem? Inspirujte se třeba tímhle videem z TikToku.

Tiktokerka s přezdívkou localtumbleweed se stala virální díky způsobu, jakým si poradila s jedním hrubým zákazníkem v hotelu, kde pracuje. Za svou reakci tak následně sklidila chválu od stovek tisíc komentujících. Video už nabralo přes 2 miliony zhlédnutí. A o čem vlastně je?

Tříminutové video ukazuje mužského zákazníka, který za ní přišel naštvaný, protože pokoj, který si zarezervoval, má jen jednu velkou postel a pak rozkládací pohovku, a on zde bydlí se svou ženou a dvěma dětmi.

Dívka mu nicméně vysvětluje, že si pokoj zarezervoval přes web třetí strany, a tak musí případnou stížnost řešit s nimi. To si ale zákazník nechtěl nechat líbit, a tak ve svém vztekání se pokračoval. Situaci zkusil uklidnit někdo třetí, tomu ale následně muž začal vyhrožovat. Nakonec tak zaměstnankyně navrhla, že zruší jeho rezervaci kompletně, a on si může najít jiný hotel. Na jeho reakci se můžete podívat níže:

@localtumbleweed

WWJD #karen #karensgoingwild #karensoftiktok #hospitality #hotel #frontdesk #caught #travel #fyp #wwyd #customerservice #problemsolved #war

♬ original sound - Localtumbleweed

Sdílejte článek

Přečtěte si také