Virály

19. ledna 2023 16:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Lidé obvinili influencerku z nošení falešné jizvy na tváři. Její drsná reakce všem zavřela pusu

Influencerka se musela bránit bizarnímu nařčení.

Chcete důkaz, že někteří lidé mají příliš mnoho volného času, a proto vymýšlejí nesmyslné problémy tam, kde žádné nejsou? Seznamte se s influencerkou Ann „Annie“ Bonelli. Ta na TikToku a dalších sociálních sítích většinou řeší takové ty klasické holčičí věci jako make-up, trendy a občas něco málo ze svého života.

Teď ovšem Annie musela reagovat na početné množství stížností od lidí, podle kterých údajně předstírá, že má na tváři jizvu. Podle internetových „expertů“ se jizva různě hýbe, mění tvar, délku a kdovíco ještě.

Annie nicméně natočila názorné video, kde nejenže tyto pochyby smazala jednoduchým testem make-upu, zároveň ale vysvětlila, proč logicky jizva vypadá na fotkách a videích pokaždé trochu jinak, přidala kontext k jejímu vzniku, a nakonec poděkovala těm, kteří naopak oceňují její odvahu jizvu takto vystavovat a dávat tím všem najevo, že i tyhle věci jsou v pořádku a člověku nijak neubírají na kráse. Názorů takových lidí si prý cení mnohem víc než hejtrů, kteří za vším vidí něco zlého.

@wtmab

Felt like it was time tbh

♬ original sound - ‼️A N N I E‼️

Sdílejte článek

Přečtěte si také