Virály

4. října 2022 11:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Lidé si všimli děsivé postavy v tanečním videu známého tiktokera. Vidíte to taky?

Tiktoker byl doma sám a natáčel si z nudy taneční video. Jeho fanoušci ho po sdílení upozornili na děsivý detail v pozadí.

Představte si, že jste doma sami, nudíte se, a tak se rozhodnete natočit taneční video. Radost z nahrávky ale vzápětí vystřídá strach a děs. Sledující tohoto tiktokera si totiž všimli, že na videu v pozadí něco tak úplně nehraje.

Dvaadvacetiletý Reu, který na sociální síti vystupuje pod přezdívkou @reubix_cube, popsal, že poté, co si přečetl komentáře, mu bylo doslova zle od žaludku. Na následujícím videu můžete vidět, jak tančí na písničku zpěvačky Doja Cat „Say so“, na tom by samozřejmě nebylo nic divného, kdyby se vpravo nahoře na schodech nehýbal stín nějaké postavy. „Z tohohle videa mám úplně úzkosti. V pozadí je někdo, kdo vystrkuje hlavu a dívá se na tebe,“ okomentoval video jeden z jeho sledujících. „Viděli jste to všichni? V pozadí?“ dotazoval se další. „Jsou tři ráno, tohle zrovna teď nepotřebuju,“ děsil se jiný. Někteří ho obvinili z toho, že byla celá věc udělaná schválně, jelikož jim přišlo podezřelé to, že zmiňuje, že je doma sám. To Reu odmítá. „Kdybych vytvořil video s cílem virálního hitu, tancoval bych líp nebo bych se aspoň líp oblíknul,“ řekl mladík.

Sdílejte článek
Štítky video TikTok paranormální jevy děsivé video reubix_cube

Přečtěte si také