návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Majitel si všiml, že má pod domem pár hadů. Ve skutečnosti jich bylo 45! Z těchto záběrů vám bude zle

Začalo to nevinně, majitel domu si všiml pár hadů, ve skutečnosti jich mu pod podlahou žilo nepředstavitelné množství.
Vydáno: 22.03.2019
Muž měl pod domem 45 chřestýšů 2
Autor: Youtube / TOP NEWS Muž měl pod domem 45 chřestýšů 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fobie z hadů je poměrně častá, tihle plazi mnohdy děsí dokonce i ty, kteří jí netrpí. A to hlavně v případech, kdy se ocitnou na nečekaných místech, když jsou příliš velcí nebo když jich je opravdu hodně pohromadě. A právě posledně jmenovaný případ zažili zaměstnanci společnosti na odstraňování hadů Big Country Snake Removal. Poté, co se jim ozval neznámý muž, že při kontrole elektrického vedení pod svým domem viděl pár chřestýšů, dorazili na místo a z toho, co objevili, byli naprosto v šoku. Pod domem jich totiž našli neuvěřitelných 45!

Majitel společnosti uvedl, že obydlí bylo udržované a čisté, co dokazuje, že hadům nezáleží na tom, jak uklizený či špinavý dům je. Můžou se tak nastěhovat naprosto ke komukoliv. Průzkum prostoru, kde se chřestýši vyskytovali, natočil zástupce firmy na kameru. A na záběrech je patrné, že někteří hadi byli velmi rozrušení. Jeden z nich se dokonce výhružně kroutil a vydával hrůzostrašné zvuky předtím, než jej muž společně s dalšími 44 chřestýši vytáhl ven speciálním nástrojem. Ten největší údajně měřil neuvěřitelných 168 cm. Jestli na to máte kuráž, můžete se na hororové video podívat níže.

 

 

Jak to přežije?

VIDEO: Šílenec? Nechává se opakovaně uštknout nejjedovatějšími hady světa! Proč je stále naživu?

Článek je zařazen v: hadi , Chřestýši , dům , odstranění