Virály

22. června 2020 19:11

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Majitelé nechali svého psa olizovat pizzu, kterou potom snědli! Tyhle záběry znechutily internet

Někteří páníčci nechají svého psa jíst ze stejného talíře. Tenhle pes si taky pěkně posloužil a majitelé při tom ani nemrkli.

Názory na to, jestli má pes spát v posteli nebo ve svém pelíšku, jsou různé. Stejně tak mají majitelé odlišné názory ohledně toho, jestli by nechali jíst psa ze stejného talíře jako jedí oni. Někteří to sice striktně odmítají, ale jiným to až takový problém nedělá. No a pak jsou tady tito dva majitelé, kteří nemají žádný problém sníst pizzu, kterou právě olízal jejich domácí mazlíček.

Na videu je vidět, jak žena Mariah posypává velkou pizzu sýrem, zatímco její pes otvírá tlamu a sýr se snaží sníst. K tomu se pes nezdráhá olizovat sýr rovnou z pizzy. A bere to i s rajčatovým podkladem. Žena toho ale nedbá a pizzu posype sýrem. Potom krátké video sdílela na Instagram s tím, že hejtři budou určitě nadávat. A dodala, že tuhle pizzu společně s jejím přítelem opravdu snědli. Přestože ji nenabízeli nikomu dalšímu, hodně lidem se to zdá totálně nechutné.

Lidi v komentářích se nad tím pozastavili s tím, že se majitelka ani jen nepokusila odstrčit psovi hlavu a nechala ho, aby pizzu celou olízal. Někteří majitelé psů však připustili, že nechávají své mazlíčky dělat to samé…

Sdílejte článek

Přečtěte si také